Bir Pet – Ct Hihayesi / Zeynep İskender

0

Merhaba. İşimiz bitti, evdeyiz…

Zaten korkmuyordum ama sıkıcı bir şeymiş pet çektirmek.

Beni bir odaya aldılar, kolumdan damar yolu açtılar ve iki enjektör sıvı enjekte ettiler, şekerli suymuş dedikleri. Bilen arkadaşların içeceksin dediğin sıvıyı damardan aldım. Sonra üzerime pofuduk pofuduk kuş tüyü yorgan getirdiler. Sarıp sarmaladılar beni. 1,5 saat sonra görüşürüz dediler. Kaldım odada bir başıma. Her şey yasak.

Kitap, telefon vb. Öylece bekledim, tam patlamak üzereyken içim geçmiş, tam rüyalara dalacakken kapı çaldı zaman dolmuş. Gittik çekim odasına, klasik hasta önlüğü durumları, yattık yatağa, yatak silindir bir şeyin içinden geçiyor, zamanında solaryuma girdiğim içim alet ürkütmedi beni.

Belirli aralıklarla hareket ederek gitti geldi, gitti geldi. Toplam 20 dakika falan sürdü, bitti dediler. Bugün çocuk ve hamilelere yaklaşmayacağım, dinlenerek geçireceğim.

Zaten korkunç yorgun hissediyorum kendimi. Yattım dinleniyorum, sizleri de habersiz bırakmak istemedim. Sonuç yarın çıkarmış ama esas perşembe kemo öncesi doktorum değerlendirecek… Durum budur. İyi dilekleriniz, dualarınız için çok çok teşekkür ederim.

Daha fazla kişiye ulaşabilmek için ....Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+

Leave A Reply